Novinky

Zde naleznete souhrn všech novinek od zveřejnění stránek.

23.11.2013 Ahoj, protože se mi povedlo s přítelkyní vyhrát iPad 2, z čehož jsem měl obrovskou radost a děkuji za to, ponořil jsem se do světa Apple Store a hledal cokoli společného s Pushoverem. Našel jsem dva remaky, které jsem vyzkoušel a napsal o nich. Počtěte si, ale moc se netěšte.
Mějte se všichni krásně
17.6.2013 Je tu opět pár změn. Nová verze GNU Pushover, přičemž důležitých novinek je minimum. Další změna je spíš pro inforamci ostatním webamsterům. Skončil jsem se systémem mLink.cz, protože tento systém neplatí!
Hodně štěstí všem
15.2.2013 Remix GNU Pushover se nevyvíjí rychle, ale aspoň stále. Je tu nová verze 0.0.4. Implementuje profily, takže můžete hrát ve více lidech na jednom PC. Vylepšeny byly překlady, svižnost hry, nové komnaty, kostička atd. Stahujte na stránce Ke stažení či GNU Pushover.
Zastyděl jsem se za dlouho slibované změny a zveřejňuji stránku Přehled kostiček, kde najdete hlavně vzhled kostiček v Pushoveru a jeho klonech a remixech. Původně jsem chtěl, aby stránka byla bohatší, ale bohužel, počítače jsou problematické.
Hodně štěstí všem
12.7.2012 Prohlédněte si nový remix Pushoveru pro operační systém Android - Domino Run. Chystám také další změny: Pushover pro Android, zlepšení stránky s kostičkami, změny struktury (HTML5 + javascript). Těšte se!
3.7.2011 Byla upravena úvodní stránka a implementována možnost podpory stránek pomocí Google +1.
17.6.2011 Po období ticha je tu opět nová verze remixu GNU Pushover. Těšit se můžeme z vylepšené grafiky, původních zvuků, překladů, některých nových komnat a kostiček. Stahujte na stránce Ke stažení či GNU Pushover.
24.12.2010 Děkuji za Vaši přízeň v tomto roce, přeji příjemné prožití Vánoc a hodně štěstí v roce 2011! Pushoveru zdar!
16.11.2010 Děkuji za Vaši stálou návštěvost webu! Dovolil jsem si změnou hlavičky pomoci svému sesterskému webu. Hlavička nejen, že je pěknější, ale vede mimo jiné na stránku o One Step Beyond.
11.9.2010 Do soutěže mi nepřišly žádné komnaty, získal jsem dvě série komnat mimo soutěž. Nakonec jsem se rozodl, že soutěž pozastavím. Je to škoda.
8.9.2010 Znovu děkuji Pavlu Kornalskému za další sadu 11 komnat. Stahujte ze stránky Komnaty uživatelů.
25.8.2010 Protože www.pushover.cz je moderní web, udělal jsem revoluci ve videích! Díky novým zkušenostem s enkódováním jsem zmenšil videa ve formátu XviD ke stažení z 72,2 MB na 49,4 MB. Hlavní změnou však je, že web používá tag <video>, takže pokud jej Váš prohlížeč podporuje, nepotřebujete Adobe Flash. Při problémech mě prosím kontaktujte.

Aby novinek nebylo málo, Pavel Kornalský mi poslal svou sérii 11 vytvořených komnat. Jsou velmi propracované a jsem rád, že jsem je mohl hned zveřejnit. Navštivte proto Komnaty uživatelů, stáhněte si je a zahrajte.
Mnohokrát děkuji!
7.7.2010 Vyhlašuji soutěž! Rád bych trochu rozproudil Pushover život, proto chci získat nové komnaty do Pushoveru a nabízím Vám za to peníze, celkem 1050 Kč!. Žádné věcné ceny, které vyhodíte! Vaše komnaty mám v plánu zveřejnit zde na webu a zaslat je Ishimu. Možná mu tím společně připomeneme, že o Pushover je zájem a Pushover 2 bude trhák!
Zúčastněte se, vždyť jde o zábavu, kde navíc můžete něco vyhrát!
3.7.2010 Mnohokrát děkuji za hlasování v anketě. Ptal jsem se na Vaši oblíbenost her. S 29% je nejoblíbenější Another World, s 28% jsou na tom stejně Lost Vikings. Na třetím místě skončil Flashback s 24% a poslední BlackThorne s 19%. Celkem sto hlasů.
Moc děkuji, tyto výsledky mi pomohly s rozhodováním.
7. 7. 2010 čekejte překvapení!
graf
10.6.2010 Vytvořil jsem stránku s radami a videem o vytváření vlastních komnat, nahlédněte do Návod / Vytvoření komnaty. Věřím, že bude užitečná.
2.6.2010 Proběhla drobná úprava ve stylech a stránky by nyní měly vypadat pěkně a kulatě ve Firefoxu, Opeře i Chrome. Intenet Explorer se nechytá, ale to už jsme si zvykli. Snad v devítce.
1.6.2010 Jistě jste si všimli upraveného pozadí, další novinkou je již funkční přesměrování z domény bez www na doménu s www. Nejlepší novinkou pro Vás však je stránka, kterou snad uvidíte co nejméně. Nápad spolu s náčrtem sestavil Tomáš Bouček, já jej překreslil načisto.
Zůstaňte naladěni, ještě nás čekají překvapení!
23.5.2010 Vyšla nová verze 0.74 skvělého emulátoru DOSu, DOSBoxu. Aktualizoval jsem ji na stránkách Ke stažení a Jak zprovoznit.
Zachovejte prosím stránkám přízeň!
5.5.2010 Pro stránky jsem zbudoval CSS styly pro tisk. Vím, že je asi nikdo nevyužije, ale je to zajímavá zkušenost. Z tisku jsem odstranil menu, videa, reklamy a další nepotřebné věci. Tisk návodů však funguje trochu nevyzpytatelně kvůli JavaScriptové galerii. Slibované ankety možná nahradí něco lepšího, ale to je překvapení :).
Zůstaňte věrni! Děkuji za přízeň!
23.4.2010 Nebojte, na stránky jsem nezapomněl. Zařazuji je do katalogů, aby se o nich dozvědělo více lidí. Nese to své ovoce, neboť Seznam rank se zvýšil na 60/100.
Chystám také ankety, které se během měsíce objeví.
Děkuji za Vaši stálou uživatelskou přízeň!
14.3.2010 Za tyhle dva dny jsem se zase trochu do stránek obul. Kromě včerejších novinek jsem přidal také Návod jak zprovoznit SNES verzi Pushoveru a emulátor ZSNES jsem přidal ke stažení.
Další novinkou jsou YouTube videa remixů a klonů Pushoveru u každého z nich.
Snad se Vám změny líbí, zachovejte stránkám přízeň!
13.3.2010 Musím Vám s radostí oznámit, že 19.12.2009 byla zveřejněna nová verze GNU Pushover 0.0.2. Budete překvapeni novinkami! Na web jsem nahrál novou verzi.
Ohledně webu jsem změnil vzhled screenshotů v návodech. Vyřešil jsem tak spor s obrázkovou galerií. Moje textové popisy se už mají kde zobrazit a nepřekáží v obrázku.
Přidán odkaz na Old Games No Limit!
Všem děkuji za zájem o tento web!
17.2.2010 Mockrát se omlouvám za nefunkční stahovací skript. Už vše funguje!
3.2.2010 Na základě zkušeností z tohoto webu jsem začal budovat podobný o hře One Step Beyond, který budu aktualizovat průběžně za běhu. Nahlédněte One Step Beyond
19.1.2010 Dal jsem si ten čas a zprovoznil RSS kanál. Pokud nefunguje tak, jak má, neváhejte mi napsat. Ať slouží!
17.1.2010 Zde jsou výsledky první ankety:
graf
Sebral jsem 246 hlasů a musím říci, že výsledky mě poměrně překvapily, čekal jsem masovou převahu PCčkářů. Děkuji moc, za Váš názor. Nyní vím, že uvedení SNES verze ke stažení mělo smysl.
16.1.2010 Pravidelně sleduji návštěvnost tohoto webu a moc děkuji vyhledávačům Seznam.cz, Google.com i dalším za jejich dobré zaindexování. Nejen díky nim, ale díky Vám, návštěvníkům, mají stránky Page rank 3/10 a Seznam rank 50/100. To jsou krásná čísla, mám radost a moc za ně děkuji!
Návštěvnost se také drží, na nulu spadla od spuštění webu jen jedenkrát, 14.1.2010! Moc děkuji!
Zkouším nasadit reklamní kampaně na serveru mLink.cz, je to pro mně zkušenost, ale samozřejmě bych i rád získal nějaké ty penízky. Držte mi prosím palce, nemyslím to zle.
Vše nejlepší do nového roku 2010!
20.12.2009 Zpřehlednil a zkategorizoval jsem stránku Ke stažení. Myslím, že by se vám mohla daleko více líbit!
19.12.2009 Přidal jsem dva odkazy na zajímavé weby, na AAARGH GAMES a DJ games. Mám velkou radost, že návštěvnost se stále drží v kladných číslech a Seznam.cz již stránky umisťuje na druhém místě při dotazu "Pushover". Děkuji Vám!
9.12.2009 Přidal jsem ke stažení link na GNU Pushover ve verzi pro Mac OS X, tedy balíček *.lha . Bohužel jsem ho pouze uploadoval, zatím nezkoušel.
5.12.2009 Galerie už funguje správně, jen nevím, kam psát popisky. To se vyřeší brzy také.
3.12.2009 Odstranil jsem problém s DB, který jsem si udělal sám a navíc přidávám průběžně odkazy. Zaznamenal jsem první přístup z Googlu!
2.12.2009 Snažím se implementovat novou galerii, se starou byly trochu problémy. Ještě to ale není konečné. Interní úpravy webu.
29.11.2009 Upravil jsem některé návody zde na jednodušší a vyměnil videa i na YouTube. Zároveń provádím malou údržbu stránek. Již jsem indexován na Seznam.cz , ale bohužel hodně vzadu.
28.11.2009 Přidal jsem YouTube video na stránku Domino Quake a opravil nefunkční odkaz: http://www.pushover.cz/domino-quake.php .
27.11.2009 Připsal jsem něco málo o nevydaném pokračování Pushoveru, který si vzal na starost Ishi, tvůrce známého remake původního Pushoveru. Na adrese: http://www.pushover.cz/pushover-2.php .
26.11.2009 Zprovoznil jsem zobrazování triků pomocí Javascriptu (AJAXu). Mělo by to být pohodlnější. Pokud to někomu nevyhovuje, lze využít staré verze na adrese: http://www.pushover.cz/trikyNoAjax.php .
24.11.2009 Zprovoznil jsem zobrazování kostiček pomocí Javascriptu (AJAXu). Mělo by to být pohodlnější. Pokud to někomu nevyhovuje, lze využít staré verze na adrese: http://www.pushover.cz/kostickyNoAjax.php .
24.11.2009 Udělal jsem první malý banner pro stránky a dnes o půlnoci na stránkách spustil měřící kód návštěvnosti. Čeká mě umístění odkazů do vyhledávačů a tím oficiální vypuštění stránek do světa. Přeji svému webu mnoho spokojených návštěvníků! A těm mnoho zábavy a nalezených řešení!
Web se bude upravovat a korekturovat za běhu.
20.11.2009 Implementován Google Analytics, AdSense, opraveny některé chybky, nefunguje upload. Mění se logo.
19.11.2009 Stránky mají zaplacenu doménu a hosting, jsou online a vypilovávají se vady, běh a další.