O stránce

karikatura

Tyto stránky byly nápadem velkého milovníka Pushoveru - Karelika a předmětu Efektivní webdesign na UHKextlink, kde posloužily jako projekt. Z malého, nenápadného webu, který měl být sestaven během pár měsíců, se stala práce, která po kouscích trvala několik let. Byly to zajímavé chvilky, na kterých jsem se mnohé naučil. Pokud se Vám stránky líbí, potěšíte mě přispěním libovolné částky. Děkuji mnohokrát!

Číslo bankovního účtu: 2201039250/2010

Reklama

Jak jste si určitě všimli, stránky využívají reklam Google AdSense, AdFox a mLink. Aby Vás reklamy neotravovaly stále, zobrazují se na jednotlivých stránkách s určitou pravděpodobností. Navíc jsou tématické, někdy mohou zaujmout. Proto si myslím, že na těchto stránkách můžete nechat AdBlock vypnutý. Reklama neškodí a mně může pomoci, děkuji Vám!

Spolupráce

Pokud se Vám zalíbily stránky natolik, že je chcete propagovat, směle využijte sadu bannerů Pushover.cz níže. Lze se domluvit na výměně bannerů či umístění na stránce Odkazy či v patičce stránek mezi spřátelenými weby. Konečné rozhodnutí má autor stránek.

static small banner Pushover.cz static small banner Pushover.cz/one-step-beyond

Kontakt na autora: webmaster@pushover.czmaillink

Poděkování

Tomáš Bouček
za veškerou lepší grafiku zde
Pavel Kornalský
za vytváření kvalitních uživatelských komnat
Miguel Balauag
za vynikající návod na Pushover
Craig Forrester (Ishi)
za výborný remake Pushoveru